Emergency přívěs – Exhibition

Post 12 of 21

Realizace speciálního přívěsu na výstavu zdravotnické techniky v Německu. Přívěs slouží jako zázemí pro poskytnutí první pomoci na různých sportovních, kulturních a jiných akcích s velkým počtem osob.

Na provedení a vybavení tohoto přívěsu byl kladen velký důraz. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli použít přední půl-kulaté čelo, které znáte z našich velkých návěsů. Přívěs získal jedinečný design a vypadá spíše jako obytný karavan než jako běžný, účelově zaměřený přívěs.  Přívěs neztrácí nic ze svých vlastností a obvyklého vybavení – naopak, v přední kulaté části je ukryta klimatizační jednotka.

Interiér přívěsu pokračuje v nadstandardním provedení – nábytek je vyroben z kvalitních materiálu s vysokým leskem, integrované LED osvětlení v horních skříňkách a efektní osvětlení u podlahy. Zapínání veškerého osvětlení je řešeno přes LCD dotykový panel, stejně jako ovládání markýzy a dalších funkcí.

Přední část přívěsu je využívána k odpočinku personálu, je vybavená televizí, klimatizací a malou kuchyňkou s lednicí a dřezem. Zadní část přívěsu obsahuje nezbytné vybavení pro vyšetření a základní ošetření pacientů. Za zmínku stojí snížená část stropu, ve kterém je umístěna klimatizační stropní jednotka. Klimatizaci lemují LED pásky, které navazují na LED stropní panely – celek vytváří neobvyklé osvětlení.

Menu