VIP Motorhome (9/2014) – PRODÁNO

Byly dovezeny nejkvalitnější kobercové obklady, čalounické látky a podlahové krytiny tak, aby celkový dojem nerušil jediný detail a obyvatelé tohoto vnitřního prostoru se cítili co nejlépe. Jako celek interiér působí velmi vyváženě, i když pro klasického evropského uživatele lehce exoticky díky kombinaci použitých materiálů a barevnému interiérovému řešení. Nástavba má na levé straně výsuvný bok v délce 7,4m – boční vysunutí 1m. Díky tomuto řešení nabízí interiér dostatek prostoru pro posádku. Přepravní kapacita celého vozidla je 8 osob na jízdu i spaní. Interiér nástavby je členěn do tří zón. Největší tvoří hlavní obytná část. Je zde posezení tvořené posuvnými lavice pro 6 osob (2x 3 osoby), s možností sklopení a vytvoření lůžka. Obytný operační prostor je vybaven dvěma velkoplošnými LCD obrazovkami a televizní a rádiový signál je zajištěn kvalitním automatickým satelitním systémem. Dále je zde umístěna velká kuchyňská linka a dostatek úložných prostor.  Na obytnou část nástavby navazuje na pravé straně koupelna, která je vybavena umyvadlem, sprchou a WC. Odvětrání je zajištěno pomocí ventilátoru a posuvného okna. Ostatně speciální posuvná ventilační okna jsou použita v celém uváděném vozidle. Dominantu vnitřního interiéru tvoří kuchyně, obsahující opravdu veškeré prvky moderního pracoviště každého kuchaře. Je zde velkoobjemová lednice s mrazicím boxem, sklokeramická čtyř plotýnková varná deska, myčka nádobí, odsávač par, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a kompletní vybavení kuchyňským nádobím… Nádobí, příbory a ostatní detaily jsou uloženy v kuchyňských pořadačích tak, aby i během jízdy byl znemožněn pohyb těchto kuchyňských prvků a nedošlo k jejich poškození. Veškeré přívodní a odpadní vodovodní potrubí a navazující nádrže jsou vyhřívané, tudíž je možné vozidlo plně využívat i v zimním období. Nad koupelnou jsou dvě samostatná lůžka. Naproti koupelny se nachází dvě VIP samostatné, uzavřené, samostatně – nezávisle plně klimatizované ložnice. V každé z nich je kvalitní matrace s lamelovým roštem, šatní skříňka, LED lampička u postele, zásuvka na 230V a úložné prostory na osobní věci. V zadní části nástavby je velký úložný prostor přístupný z interiéru a také pomocí dvou bočních, velmi kvalitních roletových systémů, i z exteriéru. Nad tímto prostorem je velké dvojlůžko. Přední obytnou část a koupelnu lze využívat i v případě zavřeného výsuvu. Design interiéru vychází z přání a požadavků zákazníka, našim cílem bylo sladit jednotlivé prvky a vytvořit jednotný a čistý design.

Kabina vozidla je propojená s nástavbou průchodem s dveřmi. Prostor mezi kabinou a nástavbou téměř zcela eliminuje spojler vyvinutý pouze pro toto speciální vozidlo. Finální design dotváří polep černými pruhy, které ještě více spojují kabinu a nástavbu vozidla. Všechny prostory pod podlahou nástavby jsou kapotovány a je zde umístěna veškerá infrastruktura vozidla – klimatizační jednotka, nádrže na vodu, výkonná elektrocentrála, atd. Vozidlo nemusí být připojeno na externí zdroj energie. Vodou chlazená elektrocentrála je od výrobce Fischer Panda, který patří k nejkvalitnějším na světovém trhu. Ta se vyznačuje maximální spolehlivostí a minimální hlučností při činnosti. Vibrace elektrocentrály i při nočním provozu jsou zanedbatelné. Pokud není v činnosti elektrocentrála nebo externí zdroj energie, je ve všech prostorách nouzové osvětlení LED světly z baterií. Ovládání veškerých prostupů a kufrů je zabezpečeno dálkovým elektrickým ovládáním s centrální jednotkou. Couvání automobilu je pro řidiče podporováno vysoce citlivou kamerou a sedmi palcovou obrazovkou v  jeho zorném poli.

Vybavení nástavby:

 • Hydraulicky výsuvný bok (zvětšení vnitřního prostoru v půdorysné ploše o cca 7m2 / objemu cca: 16m)
 • Spodní stabilizační nohy
 • Klimatizace – tepelné čerpadlo 3 jednotky, nezávislé topení naftové 4 ks.
 • Kuchyňská linka – sklokeramická varná deska, dřez, lednice s mrazákem, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, digestoř, úložné prostory
 • 2 x TV  napojené na satelit + kompletní audio systém
 • Homologované lavice pro jízdu, rozložitelné na postel
 • 4x postel (80x200cm), 1x dvojlůžko
 • Otevíratelné okna
 • Koupelna s WC, umyvadlem a sprchou
 • Tepelně izolovaná + vyhřívaná nádrž na čistou vodu cca 450 litrů, odpadní nádrž cca 200 litrů
 • Elektrocentrála třífázová kapotovaná – 8 kW vodou chlazená, přídavné baterie
 • záložní elektrocentrála rámová 3,5 kW
 • Úložný prostor v zadní části
 • Velkoplošná GPS navigace
 • Vnitřní dorozumívací kanál
 • Průchod do kabiny vozidla
 • Centrální bez klíčové dálkové uzamykání všech vstupů
 • Kompletní LED osvětlení v celém vozidle

Virtuální prohlídka interiéru vozidla:

,

Menu