Ing. Vít Škrobánek – Cargodesign

Historie společnosti

PROLÉTNĚTE S NÁMI

Průřez naší 30leté historie

Ryze česká firma založená v roce 1991. V roce 2002 se firma přesunula z pronajatých prostorů do vlastního výrobního areálu na předměstí Opavy. V počátcích činnosti se zabývala stavbou jednoduchých valníkových a skříňových nástaveb.

Extension Puzzle

Výroba je organizována manufakturním způsobem – jedná se většinou o ruční kusovou výrobu. Za celou dobu činnosti naše firma dodávala vozidla řadě významných globálních zákazníků

Construct

Výroba se člení na dodávky běžných sériových nástaveb a vozidel a část na speciální vozidla pro civilní i necivilní sektor. Máme vlastní vývojovou kancelář a velmi schopný tým konstruktérů a techniků, kteří vždy navrhují vozidlo se všemi detaily v maximální možné kvalitě a provedení.

Cog

Do důsledku to tedy znamená, že pro naší firmu jsou veškeré automobily brány pouze jako polotovary, neboť vozy přicházející k nám jsou následně opatřeny novými a mnohdy chybějícími požadovanými prvky pro plnění jakékoliv silniční přepravy.

Fitness

Speciální balisticky odolná vozidla v různých třídách ochrany slouží rovněž v mnoha teritoriích a pomáhají chránit životy jejich posádky. V oblasti necivilní speciální techniky naše vozidla pracují ve spoustě mezinárodních misí v různých oblastech světa.

Car Sport

V oblasti motor-sportu jsme dosáhli vynikajících výsledků, kdy již deset let dodáváme vozidla pro přední týmy světových a evropských soutěží. Každý rok přinášíme díky svému vlastnímu vývoji novinky, které posouvají naši kvalitu a životnost před konkurenční rivaly.

Happy

Naše vozidla někdy pracují na obrovském území s požadavkem na minimální možný servis. Na vysoké životnosti, maximální kvalitě a nárocích na minimální údržbu je v podstatě vybudován úspěch naší společné práce.

děláme to poctivě

Za kvalitu ručíme

Majitel firmy vydal politiku kvality, ve které vyjadřuje závazek k zabezpečování kvality výroby v souladu s dále uvedenou normou.  Naše firma je od roku 2004 držitelem certifikátu systému managementu kvality dle ČSN EN ISO 9001:2009.