Ing. Vít Škrobánek – Cargodesign

KTM (02/2024)

V březnu 2024 jsme dokončili další inovativní návěs pro našeho dlouholetého partnera – rakouskou společnost KTM. Tento návěs je navržený na míru potřebám KTM motorsport týmu.

Jedinečným prvkem tohoto návěsu je jeho prostorný spodní úložný prostor, speciálně navržený pro bezpečný transport motocyklů. Vybavení zahrnuje výsuvnou podlahu, která maximálně usnadňuje manipulaci s motocykly a přístup k nim. Vedle toho nabízí spodní část návěsu řadu úložných prostor pro nářadí a další nezbytné příslušenství.

Součástí interiérových prostor je klimatizovaná VIP sekce, která slouží jako mobilní kancelář a odpočinková zóna pro tým. Tato část je vybavena moderními úložnými prostory, pracovními stoly s kancelářskými židlemi a televizí. Pro zajištění flexibilního využití prostoru je kancelář od šatny oddělena posuvnou dělící stěnou, což umožňuje efektivní přizpůsobení aktuálním potřebám týmu.

Nákladní část návěsu je navržena s důrazem na funkcionalitu a bezpečnost. Vzduchem ovládané válečkové kolejnice a hydraulická plošina značně usnadňují nakládání a vykládání vybavení. Díky těmto inovacím je manipulace s těžkými břemeny rychlejší, bezpečnější a efektivnější.

Vybavení návěsu zahrnuje:

  • VIP přední část návěsu s klimatizací a topením
  • Televizi a rozsáhlé úložné prostory
  • Pracovní stoly s kancelářskými židlemi
  • Spodní úložný prostor s výsuvnou podlahou pro motocykly
  • Úložné prostory na nářadí ve spodní části návěsu
  • Hydraulickou plošinu a vzduchem ovládané kolejnice pro náklad
  • Kompletní systém pro odsávání aerosolů

 

Jsme hrdí na to, že můžeme pokračovat ve spolupráci s KTM a poskytovat řešení, která jsou přesně šitá na míru potřebám jejich motorsport týmu.

Tohle není jediné, co umíme

Mrkněte na další projekty

Policie ČR (5/2021)

Služební vozidlo pro oddělení hipologie Policie ČR V roce 2021 jsme pro Policii ČR postavili